Jak rozkochać faceta na odległość. Jak flirtować na odległość?


2

Czy zastanawiasz się nad tematem: „Jak sprawić, by facet się we mnie zakochał?. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co nauka psychologii ma do powiedzenia w tej sprawie? A może chciałabyś dowiedzieć się, jak przekonać do siebie swojego męża? Uwodzenie jest umiejętnością, którą posiada prawie każdy. Tylko ci, którzy są wyjątkowo stanowczy, nie potrafią jej odrzucić.

Jak budować relacje na odległość?

Codziennie rano i wieczorem warto ze sobą porozmawiać i pożegnać się. Wspólne rozpoczęcie i zakończenie dnia jest niezwykle ważne. Omawiajcie ze sobą także swój dzień i plany. Dzięki temu będziecie mogli na bieżąco śledzić swoje codzienne zajęcia, nawet jeśli mieszkacie daleko od siebie.

Związki partnerskie na odległość stają się coraz bardziej powszechne. Wiele tysięcy kilometrów może oddzielać Ciebie i Twoją ukochaną osobę od siebie. Co możesz zrobić, aby Wasz romans był długotrwały?

Zwiększ napięcie w wiadomościach tekstowych, aby stały się bardziej ekscytujące.

Nasi przodkowie byli skazani na korespondencję za pomocą pióra i papieru. Ty masz szczęście, że żyjesz w czasach, w których technologia poszła do przodu. Możesz więc zawsze sięgnąć po telefon i wysłać słodką wiadomość do ukochanej osoby.

Na przykład napisz: „Wczoraj w nocy śniłeś mi się. To był naprawdę dobry sen, tyle mogę Ci powiedzieć. Czy chcesz wiedzieć, co mam Ci do powiedzenia? „Niemniej jednak. W kolejnych wiadomościach tekstowych powinieneś podzielić się swoim snem i tym, co w nim osiągnąłeś. To wszystko, co będzie wiadomo o tej historii, to wytwór Twojej wyobraźni, a nie prawdziwy sen.

Zdjęcia to świetny sposób na poznanie nowej osoby.

W związkach na odległość wysyłanie sobie przez telefon seksownych zdjęć to kolejna technika podtrzymywania płomienia. Problem nie dotyczy jednak zdjęć o charakterze seksualnym. Nawet jeśli jesteś ubrana od stóp do głów w dres, nadal możesz zrobić seksowne zdjęcie. Wszystko zależy od odpowiedniego wyrazu twarzy i postawy ciała. Upewnij się, że ukochana osoba odwzajemni się własnymi zdjęciami, w przeciwnym razie zabawa nie będzie tego warta!

Kolejnym fantastycznym sposobem na pokazanie partnerowi, jak bardzo Ci zależy, jest wysłanie mu nagrania wideo, na którym mówisz „kocham Cię lub „tęsknię za Tobą. To z pewnością będzie miła niespodzianka dla faceta!

związek na odległość

Jak urozmaicić związek na odległość?

Skończ z ciągłym pisaniem SMS-ów, wysyłaniem wiadomości i rozmowami telefonicznymi. Ze względu na dzielącą was odległość nie musicie rozmawiać tak intensywnie jak pary „stacjonarne. Siedzenie na telefonie komórkowym nic Wam nie da (a wręcz przeciwnie). Ciągłe wyszukiwanie nowych wiadomości i spamowanie się nawzajem szybko stanie się męczące. Spraw, aby czas, który spędzacie razem, był jak najbardziej pożyteczny. Nie marnujcie okazji.

Nadmierna komunikacja może być niebezpieczna, ale regularne porozumiewanie się ma wiele zalet. Codziennie pozdrawiaj swoich bliskich słowami „dzień dobry i „dobranoc. Upewnij się, że Twój partner wie, jak się czujesz i że wszystko jest w porządku. Regularnie wysyłaj sobie zdjęcia lub filmy. Spróbuj czegoś nowego! Może to być komiczny fotomontaż, wieniec laurowy lub zabawna melodia, która będzie pasować. Codzienna rozmowa wideo przez Skypea o ustalonej godzinie to dobry sposób na utrzymywanie kontaktu, jeśli twój plan dnia jest na ogół przewidywalny.

Rozmowa przez Skype’a

Wieczorne pogawędki przez Skypea mogą być bardzo wciągające, zwłaszcza jeśli do rozmowy włączysz… język ciała. Oblizywanie warg, bawienie się włosami i przygryzanie warg są uważane za bardzo zmysłowe czynności.

Nawet najdrobniejsze gesty wzbudzą zainteresowanie Twojego mężczyzny. Po długim czasie rozłąki, gdy w końcu spotkacie się twarzą w twarz, Twój ukochany nie pozwoli Ci zmrużyć oka!

Ustalcie, jaka metoda komunikacji jest dla Was najlepsza. Skype i Messenger nie są konieczne dla wszystkich. Email lub czat to dwie opcje kontaktu. Warto wypróbować kilka metod. Nie możemy się doczekać, kiedy to się zacznie!

Dowiedz się, w jakich godzinach pracuje Twój bliski.

Nie dzwoń, gdy jesteś w pracy lub w szkole. A jeśli będzie miał wrażenie, że został osaczony lub że stało się coś strasznego? Przypomnij sobie ważne wydarzenia, takie jak rozmowa o pracę czy egzamin. Pomocne mogą być słowa zachęty. Będziesz w stanie stwierdzić, czy Twój mężczyzna jest Tobą zainteresowany.

Za wszelką cenę należy unikać toksycznych sytuacji.

Płatanie okrutnych figli swojemu ukochanemu nie jest dobrym pomysłem. Czy on/ona nadal czeka na odpowiedź? Nie karz go milczeniem przez dłuższy czas. Byłaś o niego zazdrosna, ponieważ poszedł na imprezę z przyjaciółmi? Nie zmuszaj się do udziału w hucznej imprezie, aby udowodnić mu, że potrafisz się dobrze bawić. To pogorszy Twoje samopoczucie, a małe zauroczenie może szybko przerodzić się w kłótnię, której nie potrzebujesz. Powiedz mu od razu, jeśli coś nie jest w porządku. Nie, on nie ma zdolności przepowiadania przyszłości ani czytania w Twoich myślach.


Myje włosy wieczorem a rano są tłuste - to problem wielu kobiet, zobacz jak go rozwiązać.